Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.03.2017 08:17
No Man's Sky. Nadciąga nowa aktualizacja
949V

No Man's Sky. Nadciąga nowa aktualizacja

Ekipa No Man's Sky z Seanem Murrayem na czele ostatnio się mocno wygłupiła. W trakcie ceremonii Game Developers Choice Awards twórcy No Man's Sky otrzymali nagrodę w kategorii Największa Innowacja, ale jej nie odebrali... bo "jedli wtedy obiad".

Kto nie chciałbym otrzymać nagrody Game Developers Choice Awards od samego Tima Schafera? Już wiemy, że taki zaszczyt nie robi specjalnego wrażenia na autorach No Man's Sky. Więcej o tym niezręcznym zdarzeniu przeczytacie poniżej.

Autorzy No Man's Sky nie odebrali nagrody na GDC 2017

Cóż, ważne, że deweloperzy z Hello Games cały czas dłubią przy No Man's Sky. W nocy pojawiła się informacja, że nowe rozszerzenie do tej kosmicznej pozycji nosi nazwę "Path Finder". W dodatku pojawi się m.in. nowy pojazd, który pomoże w eksploracji planety-bazy, co ma oczywiście wzmocnić rozszerzenie Foundation.

"Zaraz po opublikowaniu dodatku Foundation dostarczyliśmy wam kilka łatek, które zajęły się problemami zgłaszanymi przez graczy. Jesteśmy zaskoczeni i zachwyceni waszymi reakcjami na rozszerzenie Foundation. Wsłuchujemy się z uwagą w głosy społeczności fanów od tego czasu.

Dla wszystkich, który spędzają z nami czas, dzieląc się pozytywnymi i negatywnymi komentarzami - dziękujemy".

Cóż, dobrze przynajmniej, że Hello Games przyznaje się, że "zaczęło się wsłuchiwać w głosy społeczności" graczy dopiero od czasu publikacji dodatku Foundation. Jak wiadomo wcześniej było z tym krucho.

Pełne informacje na temat aktualizacji Path Finder do No Man's Sky mamy otrzymać w najbliższych tygodniach.

Tagi: