Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 18:17
Pierwsze spojrzenie na Nexus z Mass Effect: Andromeda
775V

Mass Effect: Andromeda. Gameplay pozwala spojrzeć na Nexus

Za 16 dni odbędzie się wielka premiera Mass Effect: Andromeda, więc jest to dobry moment na zapoznanie się z dokładną prezentacją Nexusa. W tym miejscu spędzimy wiele upojnych chwil przed wyruszeniem na kolejne misje.

Wielka premiera Mass Effect: Andromeda nadciąga, więc dzisiaj możemy spojrzeć na kolejny materiał. BioWare bez większych problemów prezentuje wielką miejscówkę z produkcji, w której spędzimy mnóstwo czasu.  

Mass Effect: Andromeda w Encyklopedii PPE.pl

Nexus to ogromny statek w formie stacji kosmicznej, który w Mass Effect: Andromeda jest domem dla całej inicjatywy. Inżynierowie wzorując się na znacznie większej Cytadeli postanowili przygotować miejsce, które zaoferuje wszystkie niezbędne funkcje dla badaczy.

Pod względem budowy Nexus przypomina dwie oddzielne Cytadele, która zostały połączone u podstawy. Wszystkie Arki zmierzające do Andromedy będą mogły właśnie tutaj zadokować swój kosmiczny pojazd.

Dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na Nexus ze „środka”, ponieważ redakcja IGN przez kilka minut oprowadza graczy po poszczególnych lokacjach. Na stacji znajdą się między innymi bloki mieszkalne, centrum kultury, hydroponiczne ogrody, lokalny bar, czy też laboratorium.

Materiał: Mass Effect Andromeda: A Tour of the Nexus 

Tagi: BioWare Electronic Arts gameplay Mass Effect: Andromeda