Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 18:00
Bohater i przeciwnicy z Voodoo Vince: Remastered
399V

Voodoo Vince: Remastered. Data premiery i zwiastun

Dość niespodziewanie pod koniec ubiegłego roku Microsoft potwierdził przygotowanie Voodoo Vince: Remastered. Tytuł pierwotnie zadebiutował przeszło 13 lat temu, ale jego odświeżona wersja ma zainteresować wielu graczy na Xboksach One i komputerach osobistych.

Voodoo Vince: Remastered jest odrestaurowaną wersją trójwymiarowej platfórmówki z pierwszego Xboksa. Za pozycje – identycznie jak w przypadku pierwowzoru – odpowiada Beep Industries. Deweloperzy zdecydowali się na powrót znanego bohatera, a właśnie otrzymaliśmy szczegóły dotyczące wydania.

Voodoo Vince: Remastered w Encyklopedii PPE.pl

Microsoft nie zadbał o wyjątkowo udany początek 2017 roku i w zasadzie drugą, ekskluzywną pozycją na Xboksa One i komputery osobiste będzie kotlecik z 2003 roku. Voodoo Vince: Remastered zadebiutuje na wspomnianych platformach 18 kwietnia i zainteresowani powinni przygotować około 60 zł.

Gra trafi na Xbox Live, Windows Store oraz Steam. Aktualnie wydawca nie zapowiedział pudełkowego wydania, więc prawdopodobnie pozycja nigdy nie otrzyma fizycznej wersji.

Z okazji ujawnienia daty premiery możemy spojrzeć na nowy zwiastun, który prezentuje odświeżoną odsłonę. Voodoo Vince: Remastered powinien zainteresować fanów gatunku, którzy wciąż czekają na renesans trójwymiarowych platformówek.

Materiał: Voodoo Vince: Remastered trailer

Tagi: beep industries data premiery voodoo vince: remastered zwiastun