Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 16:06
Starcie w Quake Champions
569V

Quake Champions. Beta zapowiedziana dynamiczną rozgrywką

 „HELL YEAH” krzyknęli właśnie fani Quake’a. Bethesda zapowiedziała beta testy, które pozwolą graczom wypróbować ten długo wyczekiwany tytuł.

Quake Champions to najnowsza odsłona legendarnej serii. Za pozycję odpowiada id Software, której to przedstawiciele postawili na bardzo dynamiczne zmagania. Autorzy za pomocą pozycji chcą przypomnieć graczom najlepsze lata całego uniwersum.

Quake Champions w Encyklopedii PPE.pl

Beta Quake Champions odbędzie się w przeciągu „kilku następnych tygodni”, ale już dzisiaj możecie wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie. Wystarczy wejść na stronę i wypełnić mały wniosek.

Testy mogą okazać się idealną okazją do sprawdzenia tytułu, który wciąż dla wielu jest sporą niewiadomą. Autorzy zapowiadają piekielnie szybkie pojedynki upiększone rocket jumpami, railgunami i najróżniejszymi smakołykami oferowanymi przez starsze odsłony Quake’a.

Aktualnie gra została zapowiedziana wyłącznie na komputery osobiste. Twórcy skupiają się w tym wypadku na hardcorowych i profesjonalnych graczach, którym chcą zaoferować wymarzone zmagania. Quake Champions ma śmigać w 120 klatkach na sekundę.

Materiał: Quake Champions – zapisy do zamkniętej bety ruszyły

Tagi: beta Bethesda id Software Quake Champions