Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 16:00
Bohaterka z NieR: Automata
811V

NieR: Automata. Wyśmienity zwiastun tuż przed premierą - oglądasz i chcesz grać

Przed każdym debiutem jesteśmy bombardowani premierowymi zwiastunami, ale dawno nie widziałem tak dobrze przygotowanej prezentacji. Najnowszy materiał z NieR: Automata trzeba zobaczyć, jednak z miejsca przygotujcie gotówkę na grę.

Początek 2017 roku to prawdziwe piekło do naszych portfeli. Niemal w każdym tygodniu debiutują na rynku świetne gry, a potwierdzeniem tych słów jest NieR: Automata. Produkcja może aktualnie pochwalić się średnią na poziomie 90%.

Recenzja NieR: Automata

Tytuł już w najbliższy piątek trafi na europejskie półki sklepowe i gracze mogą zacierać rączki. Japończycy przygotowali wyśmienitą rozgrywkę, która jest chwalona przez dziennikarzy z całego świata.

Platinum Games nie zawodzi również w przygotowaniu materiałów zachęcających do pozycji. Najnowszy materiał wygląda wprost rewelacyjnie i potrafi zachęcić do pozycji. Autorzy przygotowali bardzo porządny zestaw scen i ubrali to w dobrą muzykę.

Sympatycy RPG-ów akcji powinni zacierać rączki, bo „Platynowi” wracają na szczyt. Studio w ostatnich miesiącach stworzyło kilka mniejszych, niedopracowanych gier, ale NieR: Automata przypomina o najlepszych smakołykach przygotowanych przez tę ekipę.  

Materiał: NieR: Automata – “Death is Your Beginning” Launch Trailer

Tagi: nier: automata Platinum Games Square Enix zwiastun premierowy