Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 20:41
Legia Warszawa świętuje
3413V

Z Legii Warszawa do CD Projekt RED. Ciekawy transfer na naszej scenie

W ubiegłym tygodniu branżowe media ekscytowały się dołączeniem Petera Moore'a do Liverpoolu, a dzisiaj możemy potwierdzić bardzo podobny transfer na naszym podwórku. Jeden z członków Legii Warszawa dołączył do CD Projekt RED.

Peter Moore przez wiele lat pracował dla Electronic Arts. Brytyjczyk postanowił jednak pożegnać się z branżą gier i powrócić do rodzinnego Liverpoolu, gdzie będzie dyrektorem generalnym znanego zespołu. Transfer zostanie zakończony z dniem 1 czerwca.  

Peter Moore odchodzi z Electronic Arts i trafia do Liverpoolu

Podobna ciekawostka pojawiła się właśnie na naszym rynku. Wiktor Cegła przez 3 lata i 3 miesiące pracował jako dyrektor marketingu Legii Warszawa, ale od tego miesiąca będzie pracował dla CD Projekt RED. Legionista zajmie identyczne stanowisko u twórców Wiedźmina.

Należy jednak wiedzieć, że Cegła to znana postać w naszej branży – był naczelnym Gamezilli (rok), później dyrektorem generalnym Gram.pl (ponad 3 lata), a później miał jeszcze okazję pracować dla Game Technologies S.A. (9 miesięcy), czyli autorów DICE+.

Teraz przed Wiktorem sporo nowych wyzwań, ale wierzymy, że świetnie poradzi sobie na nowym stanowisku. Od całej redakcji PSX Extreme i PPE.pl życzymy powodzenia!

Materiał: Cyberpunk 2077 Teaser Trailer

Tagi: CD Projekt RED Legia Warszawa wiktor cegła