Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 19:26
Kratos z God of War
3234V

God of War. Tak powstała nowa broń Kratosa!

Sony rozbiło bank prezentując w ubiegłym roku zupełnie nową opowieść Kratosa. God of War jest jedną z najgorętszych produkcji zmierzających wyłącznie na PlayStation 4, a dzisiaj możecie spojrzeć na unikatową prezentację tworzenia elitarnego orężu legendarnego bohatera.

Najnowszy God of War zupełnie odświeży znane uniwersum. Kratos tym razem trafi do nowego świata, w którym będzie nie tylko zabijał kolejnych przeciwników, ale zajmie się wychowaniem syna.

God of War w Encyklopedii PPE.pl

Santa Monica Studio sporo ryzykuje tak znacząco zmieniając znaną serię, ale deweloperzy mogą osiągnąć spory sukces decydując się na mniej liniową opowieść, w której dodatkowo istotnym elementem będzie relacja ojciec-syn. Zabawa formą zaoferuje graczom kilka nowych elementów, ale jednocześnie nie zapominając o najważniejszych cechach tytułu.

Według ostatnich informacji gra zadebiutuje na PlayStation 4 jeszcze w tym roku. Studio pod koniec roku chwaliło się możliwością ukończenia całej pozycji, ale oczywiście od tego czasu nie otrzymujemy konkretów. Te na pewno nadejdą na imprezie w Los Angeles, gdzie Sony może – choć nie musi – zaprezentować ostateczną datę premiery.

Dość niespodziewanie God of War zainteresowało się AWE me – znani kowale od wielu miesięcy tworzą repliki broni z wielu gier, ale zazwyczaj specjaliści interesują się pozycjami, o których aktualnie jest głośno lub za chwilkę będzie. Może jest to pierwsza, znacząca poszlaka? Oczekuję pewnie trochę za wiele, ale dałbym się pokroić za możliwość poznania tej historii jeszcze w tym roku.

A teraz siadajcie wygodnie i oglądajcie. AWE me ponownie nie zawodzi tworząc fenomenalny oręż Kratosa. Zwróćcie uwagę na najdrobniejsze szczegóły!  

Materiał: Kratos' Axe - God of War - MAN AT ARMS: REFORGED

Tagi: awe me god of war PlayStation 4 Santa Monica Studio Sony