Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.03.2017 20:59
Pogradajmy spotkania dla branży
482V

Pog(R)adajmy. Zapraszamy na imprezę w 11 miastach

Gracze i pracownicy z branży wciąż spotykają się przy dobrych napojach, by przy tak doborowym towarzystwie porozmawiać o naszej pasji. Najbliższe spotkanie odbędzie się już jutro, więc serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na najnowszą odsłonę Pog(R)adajmy.

Pog(R)adajmy to wyśmienita inicjatywa, dzięki której gracze oraz pracownicy gamedevu wspólnie spotykają się, rozmawiają o pasji, codzienności i mogą miło spędzić czas. Najnowsze wydarzenie odbędzie się już jutro.

Relacja z Pog(R)adajmy: inteGRAtion Party Edition II

W każdą drugą środę miesiąca odbywają się kolejne spotkania z cyklu Pog(R)adajmy. W najnowszym organizatorzy zapowiadają przyjrzenie się różnym, „brudnym” praktykom, które są stosowane przez twórców gier:

Płatne DLC z zakończeniem gry, a może tryb online dodawany na siłę? Przykłady ponoć można mnożyć. Wpadnijcie jak macie chwilę. Wszystkie wydarzenia odbędą się 8 marca w godz. 19:00-22:00. Organizatorzy ponoć wiedzą, że w tym dniu przypada „dzień kobiet”, aczkolwiek ich zdaniem „to tylko trzy godzinki” ;)

Wydarzenie zapowiada się wyjątkowo ciekawie, ponieważ w niektórych miastach odbędą się dodatkowe atrakcje:

  • W Warszawie odbędzie się turniej w polską grę Assassins vs Pirates, twórcy z Deadbit zapowiedzieli swoją obecność. Z kolei w
  • W Katowicach również nietuzinkowa rzecz, ponieważ firma Artifex Mundi podzieli się prototypami dwóch gier, które powstają pomiędzy innymi projektami firmy. Są to pomysły pracowników, produkcje które nie muszą ujrzeć światła dziennego, ale kto wie jakie wrażenia wywrą na uczestników spotkania? Z cienia wyjdą Rockpaper Dungeon oraz Insection.

Temat dyskusji: Grzechy gamedevu! Miasta w których odbywa się Pog(R)adajmy:

Więcej o inicjatywie na stronie: www.pogradajmy.pl

Tagi: pogradajmy