Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 19:00
Bohaterka Mass Effect: Andromeda
1083V

Mass Effect: Andromeda. Zwiastun ujawnia piękne światy

W Mass Effect: Andromeda nie zabraknie urokliwych planet do zwiedzania i właśnie miejscówki zostały zaprezentowane na nowym zwiastunie. BioWare kusi odkrywców pięknymi widokami.

BioWare przygotowuje się do premiery Mass Effect: Andromeda. Będzie to największa premiera studia od kilku lat, ponieważ gracze pierwszy raz otrzymają historię w tym uniwersum, w której głównym bohaterem nie będzie Komandor Shepard.

Mass Effect: Andromeda nadchodzi. Pamiętacie swoje wybory?

Twórcy od przeszło tygodnia systematycznie serwują graczom kolejne materiały z Mass Effect: Andromeda. BioWare pozwoliło spojrzeć na bohaterów, walkę, pierwsze minuty, a teraz przyjrzymy się tajemniczym planetom.

Studio już wcześniej potwierdziło, że w grze trafimy do wielu najróżniejszych miejscówek i każda lokacja będzie tym razem posiadała swoją unikalną historię. Niektóre planety mają nawet przewyższać rozmiarem całe Dragon Age: Inkwizycja, ale jednocześnie deweloperzy zadbali o odpowiednią zawartość – zespół odpowiedzialny za tereny miał zadbać o ciekawe wyzwania, które sprawią, że poznawanie każdej mapy będzie unikalnym doświadczeniem.

Ciekawostką na pewno jest informacja dotycząca kreowania zadań – deweloperzy inspirowali się najnowszym Wiedźminem i dzięki temu wydarzenia mają tym razem nie prezentować typowego dla gatunku schematu „idź, zabij, pozbieraj i wróć”.

Materiał: Mass Effect: Andromeda - Golden Worlds Briefing

Źródło: Twitter.com

Tagi: BioWare Electronic Arts Mass Effect: Andromeda