Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 17:59
Talion, bohater Śródziemie: Cień Wojny, prezentuje swój wielki dar
1098V

Śródziemie: Cień Wojny. Zwiastun zapowiada nadciągającą rozgrywkę

Warner Bros. jeszcze w tym tygodniu zaprezentuje szerokiej publiczności rozgrywkę z Śródziemie: Cień Wojny, ale zanim takie przyjemności nacieszą nasze oczy, możemy spojrzeć na zwiastun zapowiadający atrakcje. Talion wskoczy na ognistą bestię.

Śródziemie: Cień Wojny zostało zaprezentowane w ubiegłym tygodniu, ale trudno tutaj mówić o przemyślanej i zaplanowanej prezentacji. Jeden ze sklepów przed czasem wrzucił do swojej oferty pozycję, więc wydawca chcąc ratować sytuację rozesłał do redakcji wszystkie informacje o grze.

Śródziemie: Cień Wojny w Encyklopedii PPE.pl

Warner Bros. ma jednak spory problem z Śródziemie: Cień Wojny, ponieważ nawet poniższy zwiastun wyciekł przed czasem. Od kilku godzin mogliście spojrzeć na zdjęcia prezentujące kilka scen. 

Nie wspominałem o tym na portalu, bo mieliśmy informacje, że „teaser” trafi do szerokiej publiczności jeszcze dzisiaj. Trudno jednak mówić o rewolucyjnym zwiastunie, ale nawet na tych pięciu sekundach zobaczycie trzy istotne sceny:

  • Jednego z przeciwników dysponujących dwoma toporami
  • Bohater na „ognistym rumaku”
  • Protagonistę z ekipą

Szczególnie ciekawie zapowiada się ten ostatni element, bo w grze otrzymamy możliwość zbierania sprzymierzeńców, którzy będą mieć istotną rolę w całej historii. Na więcej przyjemności musimy jeszcze zaczekać, ale możemy oczekiwać konkretnego trzęsienia ziemi. Akurat ten tytuł elektryzuje sporą część czytelników PPE, więc jestem przekonany, że chętnie wpadniecie na stronę 8 marca – już w środę odbędzie się prezentacja rozgrywki.

Materiał: Śródziemie: Cień Wojny - Gameplay Walkthrough

Źródło: YouTube.com

Tagi: