Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 19:55
Persona 5 bohater
578V

Persona 5. Świetny zwiastun przygotowuje na premierę

Dobrej japońszczyzny nigdy za wiele, a już wkrótce na rynku pojawi się kolejny smakołyk od Atlusa. Deweloperzy są gotowi na zaprezentowanie produkcji publiczności z Zachodu, więc oglądamy kolejny, bardzo konkretny zwiastun.

Persona 5 to kolejna odsłona kultowej serii. Produkcja została doceniona w Japonii i teraz zmierza do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Premiera na Zachodzie odbędzie się 4 kwietnia, a w dniu debiutu gracze będą mogli nabyć standardowe oraz kolekcjonerskie wydanie.

Persona 5 w Encyklopedii PPE.pl

Atlus już w ubiegłym roku udowodnił, że potrafi tworzyć wyśmienite zwiastuny, które potrafią zachęcić do Persona 5. Studio ponownie podgrzewa atmosferę, ale tym razem materiały są upiększone angielskim dubbingiem.

Najnowszy film pozwala spojrzeć na sporo rozgrywki. Bohaterowie biegają po podziemiach, uczą się w szkole, rozwijają swoje umiejętności, a w dodatku całość jest upiększona filmowymi wstawkami. Takie trailery powodują, że chciałbym już poznawać tę opowieść.

Prace nad Persona 5 rozpoczęły się już w okolicach 2009 roku, ale oficjalną zapowiedź otrzymaliśmy dopiero w 2014 roku. Wtedy to tytuł zmierzał jeszcze wyłącznie na PlayStation 3. Z biegiem czasu studio pokazało również wersję na PlayStation 4.

Gra trafi do polski dzięki wydawnictwu Techland.

Materiał: Persona 5 trailer - The Phantom Thieves Are Ready to Roll on April 4

Tagi: Atlus Deep Silver Persona 5 trailer zwiastun