Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 17:01
Protagonista Homefront: The Revolution
1385V

Homefront: The Revolution. Darmowa wersja, ostateczny DLC i aktualizacja dla PlayStation 4 Pro

Homefront: The Revolution nie odniosło oczekiwanego sukcesu, ale deweloperzy wciąż pracują nad ulepszeniem produkcji. Studio postanowiło przygotować darmową edycje, która pozwoli zainteresowanym zapoznać się z tytułem.

Homefront: The Revolution zadebiutowało kilka miesięcy za wcześnie. Na dobry początek produkcja była obładowana błędami, ale autorzy od tego czasu systematycznie dopracowywali każdy najmniejszy element projektu.

Homefront: The Revolution w Encyklopedii PPE.pl

Dambuster Studio wzięło sobie do serca wszystkie opinie graczy i teraz z dumą przedstawia wiosenną aktualizację. Wkrótce trafi na rynek największy w historii patch, który będzie zawierał między innymi ostatnie DLC. W „Beyond The Walls” zainteresowani opuszczą mury Filadelfii i będą mogli poznać kolejną opowieść, której akcja odbywa się w zupełnie nowej miejscówce.

Aktualnie nie poznaliśmy daty premiery łatki, ale pliki wprowadzą również wsparcie dla PlayStation 4 Pro. Gracze mogą oczekiwać pięknych widoków dzięki wsparciu HDR, a dodatkowo tytuł otrzyma dynamiczne skalowanie do rozdzielczości 4K – w przypadku HUD-a wszystkie elementy będą wyświetlany w natywnym 4K.

Dodatkowo na serwerach pojawi się zupełnie nowa wersja próbna. Gracze pokierują Benjaminem Walkerem do momentu dojścia do pierwszej żółtej strefy – jest to około 2-4 godziny czystej rozgrywki. Studio zdecydowało się również rozdać tryb Resistance, dzięki któremu gracze mogą w kooperacji wykonywać misje. W tym wypadku otrzymamy dostęp do całej zawartości – z pełnym progresem, setkami przedmiotów do personalizacji bohatera, czy też powtarzaniem misji. Tutaj na pewno warto dodać, że autorzy przez wiele miesięcy po premierze rozbudowywali Resistance nowymi treściami.

Dambuster Studio na koniec podziękowało graczom za wsparcie. Deweloperzy mają nadzieję, że nowa próbka Homefront: The Revolution zainteresuje wielu graczy i przekona ich do wysokiej jakości projektu.

Materiał: Homefront: The Revolution 'Thank You' Trailer

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/06/why-homefront-the-revolutions-leaving-war-torn-philadelphia-behind-for-its-final-dlc-expansion/

Tagi: dambuster studios Deep Silver Homefront: The Revolution