Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 15:13
Outlast 2 i Outlast Trinity - daty premier
1223V

Outlast 2 i Outlast Trinity. Data premiery przerażającej opowieści

Emocje po Resident Evil 7 opadły, ale nie możemy na dłużej odetchnąć. Już wkrótce fani mocnych historii otrzymają możliwość zapoznania się z Outlast 2, a dodatkowo autorzy właśnie zapowiedzieli Outlast Trinity. Są to bardzo dobre informacje dla fanów horrorów.

Outlast 2 to kolejna przerażająca opowieść wykreowana przez studio Red Barrels. Twórcy ponownie zapraszają graczy na kilku godzinną historię, w której nie zabraknie bardzo mocnych scen. Właśnie otrzymaliśmy długo oczekiwaną informację. 

Outlast 2 w Encyklopedii PPE.pl

Szykujcie gotówkę i pampersy, bo Outlast 2 zadebiutuje 25 kwietnia na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w cyfrowych oraz stacjonarnych sklepach.  Jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ deweloperzy w końcu są gotowi do zaprezentowania pozycji szerokiej publiczności.

Dodatkowo firma potwierdziła przygotowanie Outlast Trinity, czyli zestawu składającego się z pierwszego Outlast, dodatków oraz oczywiście Outlast 2. Warto jednak zaznaczyć, że taki pakiet trafi wyłącznie na konsole.

Wydarzenia tym razem skupią się na mężczyźnie, który będzie chciał zbadać sprawę nietypowego morderstwa. W drodze na miejsce ulega wypadkowi i budzi się w zacisznej miejscowości, w której wszyscy mieszkańcy wierzą w nadejście „końca świata”.  

Materiał: Outlast 2 Official Gameplay

Tagi: data premiery Outlast 2 outlast ii Outlast Trinity