Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 14:36
Główna bohaterka Horizon: Zero Dawn
3171V

Horizon: Zero Dawn największą nową marką na PlayStation 4. Gra powinna otrzymać DLC?

Guerrilla Games nie może narzekać na przyjęcie swojego najmłodszego dziecka. Horizon: Zero Dawn nie tylko zbiera bardzo pozytywne opinie wśród dziennikarzy, ale również cieszy się sporą popularnością wśród graczy.

Guerrilla Games zaoferowało graczom zupełnie nową opowieść. Firma postawiła na nową markę, która odniosła sukces i w konsekwencji możemy mieć pewność, że Holendrzy na dłużej pozostaną w tym postapokaliptycznym świecie. Ta sytuacja rodzi jedno pytanie – co dalej?

Horizon: Zero Dawn. Poradnik

Zacznijmy od najważniejszego – Horizon: Zero Dawn to największe nowa marka na PlayStation 4 w Wielkiej Brytanii. Tak pozytywne informacje zostały ujawnione przez ChartTrack, którego to przedstawiciele dodali, że produkcja Holendrów to „największa premiera 2017 roku” i „największa premiera Sony od czasu Uncharted 4”.

Są to bardzo pozytywne informacje, które pokazują, że od czasu do czasu warto zaryzykować. Guerrilla Games od lat kreowało przygody w świecie Killzone’a, ale możemy mieć pewność, że teraz studio pozostanie z marką na dłużej. Redakcja Playstationlifestyle.com postanowiła zapytać Rolanda Ijzermansa, czy gra zostanie powiększona przez dodatki, ale deweloper nie chciał zdradzić konkretów:

„Jestem tutaj, by mówić o grze, a nie o planach na przyszłość.”

Twórca jednoznacznie nie zaprzeczył, a nie możemy zapomnieć, że aktualnie Guerrilla Games nie zapowiedziała jakichkolwiek dodatków do produkcji. Nie jest to standardowa sytuacja, ponieważ zazwyczaj studia już kilka tygodni przed debiutem zdradzają plany na temat wsparcia pozycji.

Kontynuacja wydaje się pewniakiem, ale na przygotowanie pełnoprawnej historii musimy zaczekać dobre kilka lat, więc może w międzyczasie powinien pojawić się przynajmniej jeden większy dodatek, który załatałby dziurę pomiędzy poszczególnymi premierami? Niestety, na szczegóły musimy prawdopodobnie zaczekać do pierwszej, większej imprezy. W Sieci pojawiają się plotki, według których konkrety zostaną ujawnione na E3.

Materiał: Horizon Zero Dawn - Story Trailer 

Źródło: https://www.videogamer.com/news/horizon-zero-dawn-becomes-biggest-ever-ps4-launch-of-a-new-ip-in-the-uk

Tagi: dlc Guerrilla Games Horizon: Zero Dawn sony