Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.03.2017 18:30
Bohaterka Vikings: Wolves of Midgard
1501V

Vikings: Wolves of Midgard konkretnym spadkobiercą Diablo? Zwiastun prezentuje rozgrywkę

Blizzard nadal nie zapowiedział nowego Diablo, więc gracze muszą zadowolić się produkcjami od innych deweloperów. Games Farm przygotowuje tytuł, który prezentuje się naprawdę dobrze. Najnowszy zwiastun ujawnia mechaniki i zachęca do rozgrywki.

Vikings: Wolves of Midgard to nadchodzący action RPG wykreowany przez Games Farm. Deweloperzy postanowili przygotować pozycję inspirowaną Diablo, ale jednocześnie studio dba o konkretne rozbudowanie pozycji.

Vikings: Wolves of Midgard w Encyklopedii PPE.pl

Najnowszy materiał nie jest specjalnie długi, ale za to prezentuje naprawdę interesującą zawartość. Autorzy pozwalają spojrzeć na rozgrywkę, wykorzystywanie mocy bogów, budowanie, kooperacje, czy też nawet walki z bossami.

Już wcześniej studio zapowiedziało, że pozycja czerpie garściami z uniwersum Blizzarda. Mimo wszystko Vikings: Wolves of Midgard wcielimy się w głowę klanu Ulfung – to właśnie wikingowie są ostatnią deską ratunku dla świata, do którego powracają Jotunowie. Mityczne bestie chcą zemścić się na bogach Asgardu i tylko najbardziej wprawieni w bojach wojownicy mogą ich powstrzymać.

W pozycji będziemy wykorzystywać moc bogów składając im wcześniej hołd za pomocą krwi poległych wrogów – dzięki wierze zyskamy specjalistyczne dary oraz zwiększymy swoje moce. W trakcie podróży będziemy korzystać z boskich zdolności, zakładać między innymi talizmany Thora czy też Lokiego.

Tytuł na kolejnym materiale wygląda naprawdę nieźle i sympatycy gatunku powinni zacierać rączki. Jeśli pierwsze oceny będą pozytywne, to gra może okazać się sporym sukcesem.  

Materiał: Vikings - Wolves of Midgard Short Feature Trailer

Tagi: Games Farm Kalypso Media Vikings: Wolves of Midgard