Maciej Klimaszewski Maciej Klimaszewski 04.03.2017 10:40
Horizon: Zero Dawn. CD Projekt RED gratuluje sukcesu Guerilla Games
4844V

Horizon: Zero Dawn. CD Projekt RED gratuluje sukcesu Guerilla Games

Poklepywanie się po plecach nie jest czymś niespotykanym w branży, ale nie jest też rzeczą nagminną. Ot, czasem jakaś gruba ryba w stylu Phila Spencera pochwali ruch konkurencji i to by było na tyle. Ostatnio zaś na wymianę uprzejmości pozwoliło sobie CD Projekt RED i Guerilla Games. 

Rodzimemu studiu bardo spodobało się Horizon: Zero Dawn, co nikogo nie powinno dziwić. Gra jest znakomita, technicznie wyciska wszystkie soki z PlayStation 4 i ogólnie zapodaje ostry karnawał na ekranie telewizora. Jedno z objawień tej generacji? Bez dwóch zdań.

Poradnik do Horizon: Zero Dawn

RED-zi pozostając pod wrażeniem dzieła Holendrów, pogratulowali jakości gry na Twitterze. Guerilla nie pozostało dłużne i odwdzięczyło się stosownym i jakże przesłodkim tweetem. Internetowy savoir vivre w najlepszym wydaniu.


Aż miło popatrzeć, jak giganci dewelopingu przybijają sobie wirtualną piątkę. Na pełnym luzie, bez spiny i puszenia się, że to przecież my wydaliśmy największego killera, a nie wy! Piona CDP RED, piona Guerilla - rządzicie i dzielicie!

Tagi: