Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 19:30
Pojedynek w Fire Pro Wrestling World
972V

Fire Pro Wrestling World na PlayStation 4 i PC. Zapowiedziano kolejną odsłonę realistycznej bijatyki

Na Game Developers Conference 2017 nie zabrakło ciekawych zapowiedzi. Spike Chunsoft postanowiło przedstawić szerokiej publiczności Fire Pro Wrestling World i jednocześnie deweloperzy potwierdzili kilka ciekawych informacji o grze.

Fire Pro Wrestling World to kolejna odsłona symulacyjnej bijatyki przygotowanej przez Spike Chunsoft. Tytuł zmierza na PlayStation 4 i komputery osobiste, ale na początku trafi do programu Wczesnego Dostępu na Steam.

Animal Rivals trafi na PlayStation 4. Twórcy prezentują bohaterów

Najnowsza odsłona Fire Pro zachowa swoją „klasyczną surowość” w przypadku oprawy, ponieważ deweloperzy kolejny raz koncentrują się na przygotowaniu głębokiej personalizacji i dopracowaniu mechaniki rozgrywki. Najważniejszym aspektem projektu dla twórców jest stworzenie „realistycznej walki”.

Studio zapowiedziało wykreowanie różnych trybów, które będą mieszać style – w Deatchmatchu weźmiemy udział w pojedynkach w stalowej klatce, miejscówce otoczonej drutem kolczastym, czy też na planszy obładowanej minami. Autorzy pozwolą na rywalizację na zasadach MMA, czy też bez jakichkolwiek reguł.

W grze nie zabraknie trybów sieciowych, mistrzostw, lig, czy też najróżniejszych wariantów, które pozwolą pozostać przy pozycji na wiele długich godzin.  Fire Pro Wrestling World ma trafić na obie platformy jeszcze w tym roku, ale aktualnie rozpoczną się wspomniane powyżej testy.  

Materiał: Fire Pro Wrestling World Trailer

Tagi: