Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.03.2017 17:04
The Legend of Zelda: Breath of the Wild bohaterka
1855V

The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Test grafiki i płynności w dwóch trybach na Nintendo Switch

Nintendo Switch oferuje trzy tryby rozgrywki, wiec możemy się spodziewać kilku materiałów, które dokładnie porównują poznawanie przygód w wersji przenośnej oraz stacjonarnej. Zobaczcie właśnie taki test w przypadku The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild to jedna z najlepiej ocenianych gier w historii. Tytuł zgarnia oceny na poziomie 98%, a dziennikarze chwalą pozycję pod wieloma względami. To dla wielu najlepsza odsłona serii.

Jak nie robić unboksingów. Pierwsze wrażenia z Nintendo Switch

Nintendo Switch to bardzo ciekawe urządzenie łączące konsolę przenośną ze stacjonarną. W obu wersjach sprzęt oferuje inną jakość, więc możemy spodziewać się specjalistycznych porównań pokazujących rozgrywkę w obu wariantach.

Redakcja Digital Foundry postanowiła dokładnie sprawdzić pozycję – Brytyjczycy w świetny sposób pokazują „ząbki” w przypadku przenośnego wydania, ale mogliśmy się spodziewać takiej sytuacji. Różnice pojawiają się również w przypadku płynności animacji, jednak tutaj lepiej radzi sobie „przenośna” wersja, która w wielu miejscach działa płynniej od swojej „stacjonarnej” edycji.

Jednocześnie dziennikarze podkreślają, że aktualnie nie ma normalnego sposobu na przygotowywanie materiałów z wersji przenośnej, więc pojawia się mały problem z testem. Mimo wszystko przygotowany materiał pozwala dokładnie sprawdzić jakość The Legend of Zelda: Breath of the Wild na Nintendo Switch.  

Materił: Zelda: Breath of the Wild - Switch Docked vs Undocked Comparison + Frame-Rate Test

Tagi: nintendo switch test The Legend of Zelda: Breath of the Wild