Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2017 11:36
GTA Online. Rockstar szykuje tryb "z lotu ptaka", z kamerą jak w GTA i GTA II
897V

GTA Online. Rockstar szykuje tryb "z lotu ptaka", z kamerą jak w GTA i GTA II

W kierunku Grand Theft Auto Online zmierza kilka świeżych atrakcji. Rockstar przedstawił nowości w sieciowym module Grand Theft Auto V.

GTA Online ma w tym tygodniu dorobić się 15 nowych wyścigów kaskaderskich. Oprócz tego w tym tygodniu można załapać się na podwójne premie GTA$ i RP za rozgrywanie wyścigów kaskaderskich stworzonych przez Rockstar oraz zatwierdzonych przez Rockstar.

Kody do GTA V

W następnej aktualizacji gry, która pojawi się jeszcze w marcu, pojawi się nowy rodzaj wyścigów kaskaderskich zaprojektowanych pod kątem wyjątkowych możliwości pojazdów: Voltica Rocket, Ruinera 2000 i Blazera Aqua. Każdy zestaw wyścigów wykorzysta szczególne właściwości tych maszyn (pojawią się zatem okazje do skoków odrzutowych Voltic Rocket, szarże wodne w Blazerze Aqua i latanie Ruinerem 2000).

W marcu GTA Online dorobi się też nowego trybu adwersarza. Do obecnej puli dojdzie kolejny zestaw: pełna czarnego humoru gra w zbijaka o nazwie „Wskrzeszenie” i nostalgiczny powrót do czasów, gdy w GTA grało się w dwóch wymiarach, o nazwie „Z lotu ptaka”. W tym module akcja ma być ukazywana w rzucie, jak w pierwszej odsłonie serii, wydanej na rynku w 1997 r.

Garażowe kolekcje powiększą się o klasyczne pojazdy GTA, m.in. Turismo Classic oraz Infernus Classic. Te pojazdy po raz pierwszy wyjechały na ulice Liberty City w GTA III.

Jeszcze później, wczesnym latem, mamy otrzymać kolejną wielką aktualizację GTA Online. Tym razem otrzymamy nowe dozbrojone pojazdy i misje, w trakcie, których trzeba będzie przemycać broń i przejmować nowy wojskowy arsenał.

Tagi: