Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2017 18:52
Data premiery The Surge
1010V

The Surge. Data premiery „Dark Souls z robotami”

Deck 13 w końcu podało ostateczną datę premiery The Surge, ale autorzy celują ze swoją produkcją w gorący okres. Wielu graczy będzie musiało podjąć trudną decyzję, czy warto zaufać autorom Lords of the Fallen.

Deck 13 to ekipa znana z między innymi Lords of the Fallen. Niemcy pomagali CI Games w przygotowaniu tytułu, ale po zakończeniu projektu, postanowili pracować na własny rachunek. Dość prędko zapowiedzieli The Surge, które przez wielu jest określane jako „Dark Souls z robotami”.

The Surge w Encyklopedii PPE.pl

Kilka tygodni temu otrzymaliśmy wiadomość dotyczącą daty premiery, ale autorzy w tamtym czasie nie sprecyzowali informacji – podali tylko miesiąc. Teraz otrzymaliśmy konkrety – The Surge zadebiutuje 16 maja na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Z jednej strony jest to bardzo dobra wiadomość, ponieważ na grę nie będziemy czekać długo, jednak nie możemy zapomnieć, że na maj zaplanowano już kilka naprawdę konkretnych tytułów – warto tutaj wymienić przykładowo Prey, Injustice 2, Get Even, czy też nawet Farpoint na PlayStation VR.

Oczywiście fani ostatnich dzieł From Software nie powinni mieć problemu z wyborem najciekawszej pozycji. The Surge zapowiada się na konkretną rozgrywkę dla miłośników Dark Souls.  

Materiał: The Surge - Gameplay Trailer 2

Tagi: data premiery Deck 13 Focus Home Interactive the surge