Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.03.2017 18:07
Battlefield 1: Nie przejdą pierwsze spojrzenie na żołnierzy
2781V

Battlefield 1: Nie przejdą. Data Premiery i zwiastun DLC!

Francuzi ruszają do walki! DICE właśnie zaprezentowało zwiastun Battlefield 1: Nie przejdą, czyli pierwszego, dużego rozszerzenia do Battlefield 1. Na dobry początek oglądamy kilka efektownych scen i szykujemy bronie.

Battlefield 1 zadebiutował w ubiegłym roku. Tytuł zgarnął bardzo dobre oceny i został doceniony przez graczy, którzy od dawna tęsknili za przeszłością. DICE zapowiedziało rozszerzenie pozycji przez cztery DLC.

Battlefield 1 w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj możemy pierwszy raz spojrzeć na Francję. To właśnie w tym kraju zostanie rozegrana akcja „Nie Przejdą”. W przygotowanej zawartości wcielimy się w nieustraszonych żołnierzy armii francuskiej i staniemy do walki wokół kotła Verdun, czy też zejdziemy w głębiny Fortu de Vaux, gdzie natrafimy na wielu przeciwników i morderczy gaz. Na deser weźmiemy udział w największym pancernym ataku Wielkiej Wojny nad rzeką Aisne.

Niestety, deweloperzy nadal nie podali daty premiery rozszerzenia, ale możemy mieć pewność, że dodatek trafi do wszystkich zainteresowanych w marcu. Na początku z DLC zapoznają się posiadacze Przepustek Sezonowych.

W tym tygodniu otrzymaliśmy wiadomość zapowiadającą trzy pozostałe dodatki. Dla przypomnienia, tak prezentują się szczegóły:

Battlefield 1 W imię cara
Dołącz do armii rosyjskiej i przenieś się na największy front Wielkiej Wojny. Szarżuj z legendarnymi rosyjskimi huzarami podczas ofensywy Brusiłowa w Galicji. Bierz udział w starciach na skutych lodem archipelagu i walcz w zaśnieżonych wąwozach zdradzieckiej Przełęczy Łupkowskiej.

Battlefield 1 Niespokojne wody
Bierz udział w zaciętej wojnie morskiej z udziałem nowej jednostki pływającej – niszczyciela. Zwyciężaj z pomocą nowych sterowców morskich, dołącz do szalonego ataku na Zeebrugge i szturmuj plaże w pierwszych dniach desantu na Gallipoli.

Battlefield 1 Apokalipsa 
Weź udział w najbardziej krwawych bitwach I wojny światowej. Przejmuj kontrolę nad terenem, korzystając z zabójczego uzbrojenia powstałego wskutek desperacji i chęci przełamania impasu. W tym dodatku zejdziesz prosto do piekła i poznasz największe koszmary Wielkiej Wojny. Przygotuj się na apokalipsę.

 

[Aktualizacja #1]

  • DLC trafi do posiadaczy Przepustek Sezonowych 14 marca!

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts trailer zwiastun