Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 19:55
Postacie z Paladins
403V

Paladins. Gameplay prezentuje najlepsze akcje z turnieju

Hi-Rez Studios wciąż rozwija Paladins. Gra cieszy się sporą popularnością, więc deweloperzy bardzo chętnie zapraszają graczy na specjalne wydarzenia. Podczas ostatniego śmiałkowie walczyli o 150 tysięcy dolarów.

Hi-Rez Studios po przygotowaniu Smite zdecydowało się tworzyć kolejną sieciową produkcję. Tym razem padło na shootera, który jest dystrybuowany w formie free-2-play. Gra aktualnie zadebiutowała we Wczesnym Dostępie na Steam.

Paladins w Encyklopedii PPE.pl

Gra jest bezpośrednim konkurentem dla blizzardowskiego Overwatcha, ale przez postawienie na F2P deweloperzy mogą odnieść spory sukces. Już teraz pozycja cieszy się dużą popularnością i gra posiada sporą społeczność, która chętnie bierze udział w najróżniejszych wydarzeniach.

Właśnie z tego powodu Hi-Rez Studios zdecydowało się przygotować Paladins Invitational 2017, czyli turniej, w którym wzięło udział osiem zespołów. Zawodnicy zawalczyli o pulę nagród wynoszącą zawrotne 150 tysięcy dolarów.

Poniżej zobaczycie kilka konkretnych akcji z imprezy. Gracze wykazali się wielkimi umiejętnościami i świetnym opanowaniem bohaterów – film potwierdza, że Paladins oferuje bardzo sympatyczną, zespołową rywalizację.

Materiał: Paladins Invitational 2017 - Top Plays of Hi-Rez Expo

Tagi: gameplay Hi-Rez Studios Paladins