Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 19:06
PlayStation 4 Slim promocja
3170V

PlayStation 4 Slim za 999 zł!

Jeśli nadal wyczekujecie na ciekawą ofertę na PlayStation 4 Slim, to powinniście się zapoznać z tą wiadomością. Urządzenie można nabyć w naprawdę korzystnej  cenie i to z polskiej dystrybucji!  

PlayStation 4 Slim to odchudzona wersja PlayStation 4. Sony zdecydowała się przygotować mniejszą wersję konsoli, a sprzęt został zaprezentowany na ubiegłorocznym PlayStation Experience.

Poradnik do Horizon: Zero Dawn

Urządzenie zostało przecenione w sklepie Morele.net. Gracze mogą nabyć PlayStation 4 Slim za 999 zł – w tym wypadku kupicie wersję 500GB, która powinna wystarczyć na dobry początek z platformą Sony. W późniejszym terminie możecie zmienić dysk lub od najnowszej aktualizacji podłączyć do PS4 zewnętrzny HDD.

Warto jednak zaznaczyć, że jest to tylko i wyłącznie promocja, więc lepiej nie odkładajcie zamówienia na później. Cena standardowa to 1138 zł, jednak przy składaniu zamówienia należy podać kod PSSLIM01, który zmniejszy cenę na wspomniane 999 zł.

Jest to bez wątpienia świetna oferta dla graczy, którzy zamierzają w najbliższym czasie zapoznać się  między innymi z Horizon: Zero, czy też NieR: Automata.

Materiał: PlayStation 4 Slim Trailer

Źródło: https://lowcygier.pl/sprzet-akcesoria/konsola-playstation-4-500-gb-slim-za-999-zl-z-wysylka-w-morele-net/

Tagi: playstation 4 slim promocja sony