Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.03.2017 20:50
Wojownicy z Ultra Street Fighter II: The Final Challengers
1721V

Cena Ultra Street Fighter II na Nintendo Switch to nieporozumienie. Znamy datę premiery

Capcom w końcu ujawnił najważniejsze informacje o Ultra Street Fighter II: The Final Challengers, jednak Japończycy mocno przesadzają. Firma zaprezentowała cenę oraz datę premiery produkcji.

Japońska korporacja zaskoczyła prezentując „ostateczne wydanie” Ultra Street Fighter II. Firma zdecydowała się na odpicowanie Super Street Fighter II Turbo, które pierwotnie zadebiutowało w 1994 roku.

Nintendo Switch. Najważniejsze informacje na premierę

W tym wypadku nie możemy mówić o wyjątkowej oprawie i wielu dodatkach, ale mimo to Capcom zdecydował się na sporą cenę. Ultra Street Fighter II: The Final Challengers w dniu premiery kupimy za 40 dolarów, czyli około 160 zł.

W Sieci pojawiło się sporo negatywnych komentarzy, według których gra powinna być tańsza o przynajmniej 10 dolarów, bo jest to tylko i wyłącznie kotlet. Oczywiście nie powinniśmy oczekiwać jakiejkolwiek reakcji Capcomu.

Na deser na pewno warto wspomnieć, że Ultra Street Fighter II: The Final Challengers zadebiutuje na rynku 26 maja. Data wydaje się całkiem dobra, choć pewnie niektórzy będą żałować, że tytuł nie trafi na rynek w dniu premiery Nintendo Switch.  

Materiał: Ultra Street Fighter II: The Final Challengers debut trailer

Tagi: cena data premiery Nintendo nintendo switch switch Ultra Street Fighter II: The Final Challengers