SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2017 19:29
Zapowiedziano Rogue Trooper Redux, a na grafice pojawia się główny bohater
628V

Rogue Trooper Redux. Rebellion wskrzesza znanego shootera

Brytyjczycy postanowili odświeżyć kolejną produkcję ze swojego katalogu. Rebellion zapowiedział dzisiaj Rogue Trooper Redux, który zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switcha oraz komputery osobiste.

Rogue Trooper Redux to shooter przygotowany przez brytyjskie studio Rebellion. Twórcy zdecydowali się na odświeżenie gry z 2006 roku, która pierwotnie zadebiutowała na PlayStation 2, Xboksie i komputerach osobistych.

Rogue Trooper Redux w Encyklopedii PPE.pl

Akcja opowieści została umiejscowiona na planecie Nu-Earth, na której od dawna trwa wielki konflikt pomiędzy Norts i Southers. Główny bohater – tytułowy Rogue – walczy po stronie pierwszej formacji, a podczas przygody korzysta z pistoletu oraz karabinu. Bronie może dowolnie ulepszać.

Dzisiaj Rebellion potwierdził przygotowanie odświeżonej edycji, która zmierza na PlayStation 4, Xboksa One, Nintendo Switch i ponownie na komputery osobiste. Autorzy zajmą się usprawnieniem oprawy, ale na konkretne szczegóły musimy zaczekać.

Na dobry początek otrzymaliśmy krótki zwiastun, który jednak nie pokazuje za wiele. Autorzy wkrótce powinni zaprezentować pierwsze fragmenty rozgrywki, bo Rogue Trooper Redux jeszcze w tym roku zadebiutuje na wspomnianych platformach.

Materiał: Rogue Trooper Redux - Teaser Trailer

Źródło: Twitter.com

Tagi: rebellion rogue trooper redux zapowiedź zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Rogue Trooper Redux
  • Platformy:  PS4   XONE   NS   PC 
  • Data premiery - Polska: Nie wydano
  • Nie
  • od lat 16 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme