Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.02.2017 17:28
Bohaterowie Yooka-Laylee
462V

Yooka-Laylee. Gameplay i zwiastun pozwalają spojrzeć na współpracę bohaterów

Byli pracownicy Rare zakończyli prace nad Yooka-Laylee i mogą teraz bez problemu prezentować tytuł szerokiej publiczności. Z tego powodu oglądamy dzisiaj nowe materiały, na których bohaterowie współpracują.

Yooka-Laylee to pierwsza produkcja Playtonic Games. W składzie zespołu znaleźli się byli pracownic Rare, którzy kreowali markę Banjo-Kazooie. Deweloperzy zdecydowali się wrzucić swoją pozycję na Kickstarter i zebrali potrzebną gotówkę w zaledwie 40 minut.

Yooka-Laylee w Encyklopedii PPE.pl

Od dobrych kilka minut przyglądam się rozgrywce z Yooka-Laylee i jestem pewien jednego – wielu graczy czekało na ten tytuł kilka dobrych lat. Nadciąga bardzo przyjemna, trójwymiarowa platformówka, w której będziemy przemierzać kolejne lokacje, eliminować przeciwników oraz oczywiście rozwiązywać proste zagadki logiczne.

Aż dziw bierze, że ten gatunek został w ostatnich latach zapomniany. Tytuł może okazać się jedną z niespodzianek kwietnia, bo choć nawet na poniższym materiale lokacje są puste, to jednak nie brakuje tej propozycji unikalnego uroku.

Możemy mieć pewność, że deweloperzy przygotowali wiele ciekawych systemów, które umilą nam poznawanie przygody. Poniżej znajdziecie długi gameplay z dwóch poziomów oraz najnowszy zwiastun.  

Materiały: Yooka-Laylee zwiastun i rozgrywka 

Tagi: gameplay Playtonic Games Team 17 team17 trailer Yooka-Laylee zwiastun

Nie przegap