Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2017 12:27
For Honor. Ubisoft przeprasza za problemy z serwerami i oferuje małą rekompensatę
1428V

For Honor. Ubisoft przeprasza za problemy z serwerami i oferuje małą rekompensatę

Gracze wymachujący mieczami i toporkami w For Honor zmagali się na starcie z poważnymi problemami związanymi z działaniem serwerów. Ubisoft postanowił nam to w pewien sposób zrekompensować.

Pierwsze dni po premierze For Honor nie były zbyt szczęśliwe dla graczy, którzy skusili się na zakup tej gry akcji. Wiele osób nie mogło nawiązać lub utrzymać połączenia z serwerami obsługującymi tytuł. Ubisoft przeprasza za zaistniałą sytuację, tłumacząc się awarią, która dotknęła również inne produkcje tego wydawcy. Firma zapewni wszystkim osobom, które zmagały się z problemami w dniach 13-26 lutego, status Czempiona w trakcie najbliższego weekendu. Taki status ma być dostępny dla zainteresowanych w dniach 3-5 marca.

Recenzja For Honor

By uzyskać taki bonus wystarczy po prostu zalogować się na serwery gry w trakcie weekendu. Jako Czempioni gracze otrzymują 25% więcej XP i m.in. więcej łupów po zakończeniu każdej bitwy.

W trakcie weekendu 3-5 marca wszyscy gracze mają również otrzymywać podwójną ilość waluty Steel.

Co ważne - gra doczeka się dzisiaj aktualizacji 1.03, która ma zostać udostępniona już w tym tygodniu. Patch sprawi, że ruchy typu "Guardbreak" zaczną działać tak jak w becie. Wzmocniona zostanie Valkyrie oraz Peacekeeper. Łatka będzie dostępna we wszystkich regionach już dzisiaj (28 lutego).

Tagi: For Honor serwery Ubisoft