Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.03.2017 07:43
Nier: Automata kandydatem na grę roku. Długość zabawy i pierwsze oceny!
3135V

Nier: Automata kandydatem na grę roku. Długość zabawy i pierwsze oceny!

Famitsu wystawiło znakomitą ocenę Nier: Automata. Pytanie jak tą grę akcji z elementami RPG postrzegają inne serwisy? Na szczęści wygląda na to, że dostaniemy hit.

Famitsu wystawiło Nier: Automata bardzo wysoką notę 39/40. Oznacza to, że trzech redaktorów japońskiego periodyku uznało rzeczoną produkcję za dzieło idealne lub bliskie perfekcji (postawili 10/10). Jeden redaktor zdecydował się natomiast na 9/10, co razem daje wynik 39/40.

Recenzja NieR: Automata

Bardzo wysokie noty pojawiają się również w pierwszych recenzjach japońskiej wersji Nier: Automata, którą zakupiły redakcje RPGFan oraz SirusGaming. Dziennikarze obu serwisów chwalą wspaniale dopracowaną muzykę produkcji, bardzo rozbudowany i wyrafinowany gameplay a także długość zabawy. Tytuł oferuje wg RPGFan przynajmniej 25 godzin rozgrywki, ciągle oferując ciekawe misje poboczne i wydarzenia.

Wady? Niestety takie się pojawiają, ale możliwe, że w dniu premiery angielskiej wersji językowej zostaną poprawione patchem. Redaktorzy narzekają bowiem na glitche, które czasem powodują zacinanie bohaterki w geometrii lokacji. Ratunkiem w takiej sytuacji jest załadowanie poprzedniego save'a.

Oceny Nier: Automata (na podstawie japońskiej wersji językowej):

  • RPGFan 9.3/10
  • SirusGaming 9/10
  • Magazyn Famitsu 39/40

Tagi: nier nier: automata oceny