SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 25.02.2017 13:00
Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Remake pozwoli wam włączyć 8-bitową grafikę oraz wpisać kody z 1989 roku!
698V

Wonder Boy: The Dragon’s Trap. Remake pozwoli wam włączyć 8-bitową grafikę oraz wpisać kody z 1989 roku!

Wydane w 1989 roku Wonder Boy III: The Dragon's Trap stało się jedną z ikon genialnych platformówek z konsol Segi. Już w tym roku zagramy w równie świetny remake.

Wonder Boy: The Dragon’s Trap jest idealnym przykładem na to, jak powinno się poprawnie robić tak zwane "rimejki". Francuskie studio Lizardcube wkłada w prace nad grą całe serce i spore pokłady sił, a wszystko po to, aby dostarczyć nam perfekcyjny remake.

Gry dla dzieci. Najlepsze tytuły na PS4 i Xbox One

Nie dość, że najnowsza wersja Wspaniałego Chłopca będzie odtworzona niemalże 1:1 względem oryginału, to zaoferuje jeden prosty trick, dzięki któremu ci, którzy w niego grali dostaną prawdziwego retrogazmu.

Właśnie wczoraj wydawca pozycji, niejakie DotEmu, opublikował najnowszy zwiastun gry prezentujący wspomnianą opcję. Teraz za pomocą jednego przycisku w ułamku sekundy przeniesiecie się do 1989 roku! 

Dzięki jego wciśnięciu Wonder Boy: The Dragon’s Trap przełączy się ze współczesnej rysunkowej grafiki w oryginalną 8-bitową pikselozę. Warianty będziemy oczywiście mogli ustawić sobie różne, tak więc pogramy zarówno w nowej oprawie ze starą muzykę jak i na odwrót.

A wiecie co jest w tym najlepsze? Nadchodzące dzieło Lizardcube obsłuży pierwotne kody do gry z 1989 roku, co oznacza, że jeśli macie jeszcze je gdzieś zapisane, będziecie mogli zacząć zabawę od tego momentu, w którym skończyliście ją niemalże 30 lat temu!

Tagi: DotEmu Lizardcube remake retro Wonder Boy: The Dragon's Trap