SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2017 19:02
2Dark bohater ucieka z dziećmi z domu szaleńców
1269V

2Dark. Gameplay prezentuje poszukiwania zaginionych dzieci

Pamiętacie jeszcze o 2Dark? Ten dość niepokojący survival horror został zaprezentowany na nowym materiale. Wydawca pozwala spojrzeć na fragmenty rozgrywki – gra wciąż wzbudza niepokój.

W 2Dark gracze wcielą się w kryminologa, któremu wiele lat temu zabito żonę oraz porwano dzieci. Mężczyzna wciąż poszukuje swoich pociech, ale w międzyczasie natrafia na kolejne ofiary i seryjnych morderców.

2Dark w Encyklopedii PPE.pl

W trakcie rozgrywki gracz znajduje miejsca, w których są przetrzymywane małe dzieci. Podczas opowieści naszym zadaniem będzie uratowanie porwanych, ale nie można uznać tego za łatwe zadanie, bo za każdym razem możemy napotkać na przestępcę.

Wydawca opublikował nowy zwiastun prezentujący rozgrywkę i choć będzie to typowy indyczek, to nie można odmówić pozycji mrocznej atmosfery. Wśród autorów znajduje się między innymi Frederick Raynal, czyli autor Alone in the Dark.

Wyobrażacie sobie podobną produkcję z budżetem dużej gry AAA? Moglibyśmy dostać jeden z najmocniejszych horrorów w historii. Wszystko oczywiście zależy od wykonania, ale mimo wszystko koncepcja studia Gloomywood może się podobać.

2Dark wkrótce zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych.

Materiał: 2Dark - Gameplay Trailer 

Źródło: YouTube.com

Tagi: