Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2017 15:25
Micro Machines World Series na pierwszych zdjęciach przedstawia szybką jazdę samochodzików
840V

Micro Machines World Series. Data premiery i screeny

Mistrzowie Kodu postanowili zaprezentować pierwsze materiały z Micro Machines World Series, a dodatkowo ostatecznie potwierdzili datę premiery. Na małe samochodziki musimy trochę zaczekać, ale twórcy obiecują sporo przyjemnej rozgrywki.

Micro Machines World Series to najnowsza produkcja Codemasters, w której zasiądziemy za sterami małych samochodzików i będziemy przemierzać kolejne trasy, a zarazem rywalizować z przeciwnikami.

Micro Machines World Series w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy początkowo zapowiadali, że gra przyjedzie w kwietniu, ale dzisiaj otrzymaliśmy nową wiadomość. Codemasters postanowiło opublikować 5 obrazków z pozycji, a jednocześnie deweloperzy potwierdzili datę premiery – Micro Machines World Series zadebiutuje 26 czerwca.

Jest to moim zdaniem naprawdę dobra informacja, ponieważ w tym miesiącu nie debiutuje zazwyczaj wiele potężnych produkcji, więc klienci znajdą czas na propozycję Brytyjczyków.

W Micro Machines World Series sprawdzimy nie tylko tryb Wyścigów oraz Eliminacji, ale również zapoznamy się z Arenami. Na wielką mapę trafi 12 graczy (4 na podzielonym ekranie) i zadaniem śmiałków jest rywalizacja z przeciwnikami.

W Micro Machines World Series będziemy ścigać się m.in. na stole bilardowym

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Codemasters data premiery Micro Machines World Series

Nie przegap