Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.03.2017 13:18
Super Cloudbuilt: Blondynka. Jetpack. Masa skakania
897V

Super Cloudbuilt: Blondynka. Jetpack. Masa skakania

"Parkourowy platformer" - tak Coilworks określa swój najnowszy projekt, który zmierza na PS4, XOne i PC. Dziś mamy okazję przyjrzeć się pierwszej rozgrywce z tego projektu.

Super Cloudbuilt to najnowsza gra szwedzkiego studia Coilworks. Gra stanowi przebudowaną i znacznie dopieszczoną wersję Cloudbuilt, które dostępne było wcześniej tylko na PC (premiera odbyła się w 2014 roku). Teraz wzbogacona produkcja, która zdobyła całkiem wysokie noty w recenzjach (średnia w okolicach 7/10) trafi również na Xbox One i PlayStation 4.

W produkcji wcielimy się w Demi, młodą kobietę, która budzi się w dziwacznym świecie znajdującym się na granicy między jawą a snem. Główną atrakcją jest tu bardzo wysoka mobilność bohaterki, wspomagającej się cały czas jetpackiem.

Brzmi ciekawie? Grafika może nie zapiera dechu w piersi (animacja bohaterki pozostawia sporo do życzenia), ale gameplay może być mocny dla osób lubiących arcade'owe klimaty. Premiera odbędzie się latem 2017 r. W galerii znajdziecie pierwsze screenshoty z Super Cloudbuilt a poniżej trailer okraszony całkiem fajną muzyczką.

Tagi: humor pc ps4 Super Cloudbuilt xone