Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.03.2017 12:39
Nier: Automata. Starcie z nowym bossem i strój dla Kat z Gravity Rush 2
821V

Nier: Automata. Starcie z nowym bossem i strój dla Kat z Gravity Rush 2

Zostały już tylko ostatnie dni do premiery Nier: Automata. Tym razem do akcji promocyjnej gry wydawanej przez Square Enix przyłączyło się Sony.

Sony opublikowało dzisiaj materiał wideo z prezentacji Nier: Automata, która odbywała się za zamkniętymi drzwiami, w Tokio, 13 lutego.

Nier: Automata w Encyklopedii PPE.pl

Można w rzeczonym materiale wideo wychwycić kilka ciekawych elementów. Przede wszystkim możemy dzięki niemu obejrzeć starcie z niedemonstrowanym wcześniej bossem (walka zaczyna się w okolicach 2 minuty klipu). W Nier: Automata zagrał designer Takahisa Tuara, a komentarzem rozgrywki zajął się reżyser Yoko Taro, wspomagany przez producenta Yosuke Saito.

Drugi ciekawy temat związany z Nier: Automata dotyczy nowego stroju dla Kat, który trafi do Gravity Rush 2. W trakcie wydarzenia wystąpił Keiichiro Toyama, który zapowiedział, że doczekamy się stroju androidki 2B (głównej bohaterki Nier: Automata). Dodatek zostanie udostępniony dla posiadaczy Gravity Rush 2 w najbliższych tygodniach,

Niestety nie przedstawiono jeszcze, jak Kat prezentuje się w ciuchach 2B. Pewnie będzie jej całkiem do twarzy w tej czarnej sukience.

Do celebracji związanej z wydaniem Nier; Automata przyłączyli się też twórcy Final Fantasy XV, którzy stworzyli z tej okazji grafikę, którą znajdziecie w naszej galerii.

Tagi: gravity rush 2 nier nier: automata Platinum Games Square Enix