SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 22.02.2017 14:06
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
5686V

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy nie tylko na PlayStation 4! Gra trafi na inne platformy

Mamy wyśmienitą wiadomość dla graczy, którzy lata temu pokochali Crasha Bandicoota, ale aktualnie nie posiadają w domach PlayStation 4. Oczekiwana przez wielu trylogia trafi również na inne platformy.

Tytułem wstępu na pewno warto wyjaśnić, że Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zostało zapowiedziane podczas konferencji Sony na E3 2016, ale grę wydaje Activision. Właśnie z tego powodu fani znanego bohatera wierzyli, że pozycja mimo wszystko trafi na inne platformy. Marzenia przerwali pracownicy PlayStation Ireland, którzy poinformowali, że tytuł zadebiutuje wyłącznie na PlayStation 4… Jak się okazuje, była to tylko pomyłka.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy w Encyklopedii PPE.pl

Irlandczycy wydali małe oświadczenie, które w zasadzie jest jednoznaczne –  Crash Bandicoot N-Sane Trilogy trafi również na inne platformy, ale Sony zadbało sobie o czasową ekskluzywność:

„Gra zadebiutuje 30 czerwca 2017 roku. Chcąc wyjaśnić nasze wcześniejsze stanowisko, tytuł trafi w pierwszej kolejności na PlayStation 4 i PlayStation 4 Pro.”

Zaskoczenie? I tak i nie, ostatnio rozmawiałem o produkcji z GraczDari, który wspomniał znacząco „dam sobie rękę obciąć, jeśli trylogia nie trafi na inną platformę”. Darek przekopał się przed kod witryny Crash Bandicoot N-Sane Trilogy, gdzie znajduje się „Wybór platformy” (screen w załączniku) – opcja jest aktualnie niewidoczna na stronie, ale po stosownym ogłoszeniu zostanie ujawniona.

Teraz pozostały tylko dwa pytania – jak długą ekskluzywność zapewniło sobie Sony (rok?) i na jakie platformy trafi trylogia (Xbox One, Nintendo Switch i PC?)?

Materiał: The Comeback Trailer | Crash Bandicoot® N. Sane Trilogy | Crash Bandicoot

Tagi:

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Crash Bandicoot N-Sane Trilogy
  • Platformy:  PS4 
  • Data premiery - Polska: 30.06.2017
  • Nie
  • od lat 7 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme