SKLEP
Paweł Perez Myśliwiec Paweł Perez Myśliwiec 24.02.2017 11:00
PPE Awards 2016 - ostatnia prosta - głosujemy do 12:00
2685V

PPE Awards 2016 - ostatnia prosta - głosujemy do 12:00

PPE od lat społecznością stoi. To Wy swoimi odwiedzinami, komentarzami, blogami, recenzjami, wpisami do Encyklopedii czy gramotami dokładacie cegiełkę do rozwoju portalu. Uznaliśmy, że fajną zabawą może być zorganizowanie naszego portalowego plebiscytu. Wyjątkowo nie na najlepsze gry, ale m.in. na najlepszy blog, recenzję czy użytkownika roku.

Osobiście chciałem podziękować wszystkim za zaangażowanie w powstanie PPE Awards. Sam pomysł bez udziału wielu użytkowników nie nabrałby finalnego kształtu, którego zwieńczeniem jest poniższa ankieta. Dzięki Waszym komentarzom udało się wybrać zestaw kategorii, a następnie nominowane osoby czy materiały. 

Nie przedłużając jednak - zapraszamy do głosowania. Czeka na Was 18 kategorii, w każdej po kilka lub kilkanaście nominacji (przypominam - nominacje to wynik Waszych zgłaszanych propozycji). Nie ma obowiązku głosowania na wszystkie kategorie za wyjątkiem Użytkownika roku - to pytanie jest obowiązkowe. 

PPE Awards 2016 - wypełnij ankietę

Nie pozostaje nic innego, jak zaprosić Was do wspólnej zabawy. Głosowanie trwa do piątku 24 lutego do godz. 12.00. A już tego samego dnia po godz. 22.00 ogłoszenie wyników na Shoutboxie. Pełna lista z wynikami pojawi się po weekendzie wraz z listą nagród. 

Pamiętajcie jedynie, że głosować mogą zalogowane osoby. Jeszcze raz dziękujemy za pomoc, czekamy na Wasze głosy i życzymy powodzenia :).

Tagi: ppe awards ppe.pl