Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 18:01
Mass Effect: Andromeda
2391V

Mass Effect: Andromeda. Zwiastun prezentuje walkę

BioWare podgrzewa atmosferę przed zbliżającym się weekendem. Firma właśnie opublikowała materiał prezentujący istotne elementy z Mass Effect: Andromeda. W końcu otrzymaliśmy konkrety na temat umiejętności oraz broni.

BioWare już wczoraj zapowiadało, że przygotowuje materiał, który zainteresuje sympatyków walki. Studio właśnie opublikowało film prezentujący umiejętności oraz bronie, jednak dla graczy najważniejszy będzie fakt, że otrzymujemy tutaj czysty gameplay!

Mass Effect: Andromeda. Zdumiewające screeny prezentują bohaterów

Ile czekaliśmy na taki film? Trochę za długo, ale W KOŃCU oglądamy konkretną rozgrywkę z tej wyczekiwanej przez wielu pozycji. Firma pozwala spojrzeć na nowy system odsłon, dynamiczne poruszanie się bohatera, wykorzystywanie umiejętności, czy też najróżniejsze pukawki.

Rozgrywka wyraźnie przyspieszyła. Protagonista może korzystać z broni białej, pistoletów, shotgunów, czy też snajperek – ponownie zabawki będziemy wybierać z koła wyboru, który w tym wypadku nigdy się nie zestarzeje. Odrobinę nie jestem przekonany do walki w zwarciu, ale mam nadzieję, że po premierze będę chętnie ubijał rywali za pomocą najróżniejszych młotków.

Film pozwala również spojrzeć dokładnie na zdolności. Gracze będą na własną rękę dowolnie dobierać umiejętności i stworzą herosa według własnych oczekiwań. Deweloperzy zdecydowali się tym razem na trzy klasy: Combat, Biotics, Tech.

I jak? ;)

Materiał: Mass Effect Andromeda | Walka | Wideo z rozgrywką - część 1

 

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect: andromeda trailer zwiastun

Nie przegap