Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 16:36
Ghost Recon: Wildlands TV Spot
620V

Ghost Recon: Wildlands. Esencja gry na reklamie i przypomnienie o becie

Jeszcze przed premierą Ghost Recon: Wildlands otrzymamy możliwość wypróbowania nowej produkcji Ubisoftu. Firma wczoraj przedstawiła szczegóły, a dzisiaj możemy zerknąć na świeżutki spot.

Ghost Recon: Wildlands zaprowadzi graczy w sam środek boliwijskiego piekła. W produkcji zadaniem graczy będzie walka z kartelami narkotykowymi, a podczas rozgrywki otrzymamy od deweloperów pełną swobodę.

Ghost Recon: Wildlands w Encyklopedii PPE.pl

To właśnie wolność wyboru została zaprezentowana na nowym materiale z Ghost Recon: Wildlands. Gracze mogą na własną rękę odkrywać ogromny świat wybierając poszczególne cele. Później wystarczy tylko ułożyć odpowiednią taktykę, zebrać sprzęt, zaprosić do zabawy ekipę i można eliminować baronów.

Przyjemna reklama prezentuje samą esencję projektu. W najnowszym tytule Francuzów nie będziemy ograniczeni przez jedną ścieżkę wykonania zadania, bo deweloperzy spędzili mnóstwo czasu na stworzenie wyzwań w taki sposób, by zachęcały graczy do różnorodnej rozgrywki.  

Jednocześnie Ubisoft wspomina o otwartych testach. Od 21 lutego śmiałkowie pobiorą niezbędne pliki na komputery osobiste, PlayStation 4 i Xboksy One, a zmagania rozpoczną się już w najbliższy czwartek (23.02). Gracze będą testować pozycję do następnego poniedziałku (27.02).

Materiał: Ghost Recon: Wildlands Trailer: Official TV Spot

Źródło: YouTube.com

Tagi: ghost recon: wildlands premierowy trailer reklama Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands trailer Ubisoft zwiastun

Nie przegap