Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 17.02.2017 13:54
DiRT Rally VR
1593V

DiRT Rally na PlayStation VR. Zwiastun prezentuje rozgrywkę

Posiadacze PlayStation VR nie są rozpieszczani licznymi produkcjami AAA, więc każda większa gra wzbudza spore zainteresowanie klientów. Od dzisiaj gracze mogą zapoznać się z pełną wersję DiRT Rally w japońskich goglach.

DiRT Rally zadebiutowało na komputerach osobistych w grudniu 2015 roku, a po czterech miesiącach tytuł wylądował na PlayStation 4 i Xboksach One. Niezależnie od platformy, gra Codemasters zbiera fantastyczne oceny na poziomie 85-86%.

DiRT Rally w Encyklopedii PPE.pl

Twórcy na początku roku zapowiedzieli wsparcie dla PlayStation VR. Nie musieliśmy czekać długo na specjalną aktualizację, która właśnie wylądowała na serwerach PlayStation. Jeśli posiadacie w domach DiRT Rally, to wystarczy, że kupicie dodatek pozwalający na wykorzystywanie japońskich gogli – taka przyjemność została wyceniona na 54 zł. W innej sytuacji możecie skusić się na zupełnie nowe wydanie, które posiada na pudełku oznaczenie „PlayStation VR”.

Należy oczywiście wiedzieć, że nie jest to zwykłe, małe DLC. Autorzy zdecydowali się na pełne wsparcie PSVR i dzięki temu gracze mogą zagrać na sprzęcie Sony w każdy z trybów i poprowadzić wszystkie pojazdy.

Studio zaznacza, że niezależnie, czy wskoczymy do samochodu rajdowego, wyścigowego, górskiego, czy  rallycross otrzymamy pełne wrażenia z rzeczywistości wirtualnej. Dodatkowo „VR Upgrade” wprowadza również zupełnie nowy tryb kooperacji dla dwóch graczy. W tej sytuacji drugi gracz wciela się w pilota i pomaga kierowcy – za pomocą panelu dotykowego DualShocka 4 przedstawia notatki.

Materiał: DiRT Rally | PlayStation VR Launch Trailer

Tagi: Codemasters dirt rally playstation vr

Nie przegap