SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2017 18:29
Ghost Recon: Wildlands
2837V

Ghost Recon: Wildlands otwarta beta. Zwiastun i data wydarzenia

Francuska korporacja nie zmienia dobrych nawyków. Przed samą premierą Ghost Recon: Wildlands odbędzie się otwarta beta, dzięki której każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić grę. Właśnie poznaliśmy szczegóły testów.

Ghost Recon: Wildlands to najnowsza gra w znanym uniwersum. Francuzi tym razem zapraszają graczy do Boliwii, gdzie wcielając się w „Duchy” będziemy zajmować się eliminowaniem karteli narkotykowych.

Ghost Recon: Wildland w Encyklopedii PPE.pl

Ubisoft ponownie pozytywnie zaskakuje. Firma właśnie opublikowała wszystkie szczegóły dotyczące wydarzenia – otwarta beta odbędzie się w dniach 23-27 lutego, ale pliki pobierzemy na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste już 20 lutego.

Standardowo podczas zabawy wyruszymy na serię zadań, podczas których zajmiemy się wybijaniem kolejnych płotek zajmujących się dragami w Boliwii. Na większe rybki przyjdzie pewnie czas dopiero po premierze, ale zainteresowani na pewno nie będą się nudzić.

Sytuacja z otwartymi testami Ghost Recon: Wildlands jest bardzo ciekawa, bo podczas zamkniętej bety gracze natknęli się na serię błędów, które często uniemożliwiały spokojną i miłą rozgrywkę. Możemy mieć jednak nadzieję, że największe błędy zostały już wyeliminowane i w marcu fani otwartych terenów będą mogli z przyjemnością zatopić się w tej przygodzie.

Materiał: Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands: Otwarta Beta 

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta ghost recon: wildlands tom clancy’s ghost recon: wildlands ubisoft zwiastun

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands
  • Platformy:  PS4   XONE   PC 
  • Data premiery - Polska: 07.03.2017
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język przemoc
Miesięcznik PSX Extreme