SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 16.02.2017 20:13
Lock’s Quest PS4 XOne PC
1955V

Lock's Quest na PlayStation 4, Xbox One i PC. Wielki powrót marki

Na początku roku pojawiły się pierwsze informacje dotyczące możliwego powrotu Lock's Quest. Długo musieliśmy czekać na oficjalne konkrety, ale tytuł faktycznie zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Twórcy zajęli się stosownym odświeżeniem projektu.

W 2008 roku Lock’s Quest zadebiutowało na Nintendo DS-ie. Tytuł zgarnął oceny na poziomie 80%, ale został doceniony za ciekawą rozgrywkę. Dotychczas nie otrzymywaliśmy jakichkolwiek informacji o kontynuacji, czy też nowej odsłonie, ale THQ Nordic zdecydowało się przenieść historię na współczesne platformy.

Lock’s Quest w Encyklopedii PPE.pl

Dzisiaj otrzymaliśmy informację prasową, według której Lock’s Quest na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych. Aktualnie wciąż trwają prace nad dostosowaniem pozycji na mocne urządzenia, ale wkrótce powinniśmy otrzymać szczegóły premiery, ponieważ debiut został zaplanowany na kwiecień.

W tym wypadku gracze mogą liczyć na remaster zawierający – nowy system progresji, który automatycznie odblokowuje wieżyczki, nową mapę, odświeżona muzykę, dostosowane do urządzeń sterowanie, odnowiony interfejs użytkownika oraz upiększone portrety postaci. 

Możemy mieć jednak nadzieję, że THQ ma większe plany związane z tą marką – w końcu nikt nie wkładałby większej pracy w ponowne wrzucenie na rynek pozycji, która mimo wszystko nie podbiła rankingów.

Do galerii dorzuciłem kilka screenów z nowej wersji, a poniżej zobaczycie zwiastun prezentujący rozgrywkę.  

Materiał: Lock's Quest - Announce Trailer

Tagi: 5th cell Lock’s Quest thq