Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2017 18:14
Shovel Knight: Spectre of Torment na Nintendo Switch. Gameplay z wielkiego DLC
566V

Shovel Knight: Spectre of Torment na Nintendo Switch. Gameplay z wielkiego DLC

Jacht Club Games nadal pracuje nad rozwojem uniwersum Shovel Knight. Jeśli wyczekujecie na nadciągające rozszerzenie i w dodatku zamierzacie nabyć Nintendo Switch, to na pewno zainteresuje Was ta wiadomość.

Shovel Knight: Spectre of Torment zostało zapowiedziane pod koniec ubiegłego roku. Deweloperzy postanowili przygotować kolejny dodatek, który powinien zainteresować wielu graczy. Studio przedstawi zupełnie nową opowieść. 

Shovel Knight: Spectre of Torment w Encyklopedii PPE.pl

Gracze tym razem otrzymają historię, która pokaże wydarzenia przed Shovel Knight. Śmiałkowie wcielą się w nową postać i otrzymają zupełnie nowe możliwości.

Ten materiał powinien zaciekawić również graczy, którzy nie zamierzają grać w Shovel Knight: Spectre of Torment, ale czekają na premierę Nintendo Switch. Redakcja IGN otrzymała możliwość zapoznania się z grą właśnie na konsoli Nintendo i prezentowany materiał pokazuje czysty gameplay z wersji przenośnej.

Sprzęt Japończyków wygląda solidnie – w sumie kolejny raz potwierdzają się bardzo pozytywne komentarze dotyczące urządzenia. Nintendo podobno tym razem odrobiło zadanie domowe i zaoferowało mocny plastik, który nie trzeszczy i podczas zmagań gracze czują, że Nintendo Switch to konsola najwyższej jakości.  

Materiał: Shovel Knight: Specter of Torment on Switch Handheld Mode

 

Tagi: gameplay shovel knight: spectre of torment Yacht Club Games

Nie przegap