Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 15.02.2017 12:39
For Honor nie takie straszne? Pierwsze oceny są bardzo wysokie
3078V

For Honor nie takie straszne? Pierwsze oceny są bardzo wysokie

Po wczorajszych wieściach o mikrotransakcjach i nie najlepszych ocenach trybu singleplayer w For Honor można było stracić dobry humor. Jakie okazać się finalnie oceny tej średniowiecznej rzeźni?

Pojawiają się już pierwsze werdykty dotyczące For Honor. Swoją ocenę zdążyła już wystawić redakcja Attack of the Fanboy (4.5/5), Cheat Code Central (4.5) i Stevivor (9/10). Czy mamy zatem do czynienia wbrew pozorom z rewelacyjną produkcją? Wg pracowników tych serwisów zdecydowanie tak, o ile nie nastawiacie się na mocną kampanię singleplayer. Siła For Honor tkwi w świetnej rozgrywce sieciowej.

Najdroższe mikrotransakcje w For Honor kosztują 100 euro

Wadą For Honor ma być zamienianie się zabawy w totalny chaos przy większych bataliach, co wywołuje podobno frustrację. Wg recenzentów kampanię singleplayer, którą należy traktować jako rozbudowany wstęp do zmagań sieciowych, można ukończyć spokojnie w ok. 8-9 godzin.

Niestety gra zmaga się obecnie z dużym problemem przeciążonych serwerów, co również utrudnia wydanie finalnego werdyktu na temat jakości For Honor.

Pierwsze oceny For Honor:

  • Attack of the Fanboy (4.5/5)
  • Cheat Code Central (4.5)
  • Stevivor (9/10)

Oczywiście z ewentualną decyzją o zakupię najlepiej wstrzymać się jeszcze do publikacji werdyktów ulubionych serwisów i periodyków. Na razie większość redaktorów cały czas testuje For Honor i może się jeszcze np. okazać, że zaczną być publikowane zdecydowanie mniej przychylne opinie.

Tagi: For Honor oceny recenzje Ubisoft

Nie przegap