Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 13.02.2017 10:00
Ghost in the Shell na obszernym zwiastunie. Będzie z tego porządne kino?
1439V

Ghost in the Shell na obszernym zwiastunie. Będzie z tego porządne kino?

Rzadko zdarza się, by anime trafiało do kin, a co dopiero, by znana japońska animacja doczekała się ekranizacji. Hollywood dostrzegło jednak potencjał w Ghost in the Shell, a film obejrzymy na srebrnym ekranie już pod koniec marca.

Fani Ghost in the Shell zastanawiają się pewnie, czy jest się na co napalać i jak mocno autorzy filmu kinowego zepsują tą animowaną opowieść. Właśnie otrzymaliśmy nowy, obszerny zwiastun tej produkcji, który daje nadzieję na całkiem niezłą produkcję.

Reklama i data polskiej premiery Ghost in the Shell

Widać, że reżyser filmowego Ghost in the Shell chciał zachować tajemniczość i pewien stopień mistycyzmu animowanego pierwowzoru. Pod koniec materiału wyraźne są jednak typowe "hollywoodzkie" naleciałości, więc naprawdę trudno powiedzieć, jak wypadnie to dzieło.

Za reżyserię odpowiada Ruper Sanders, który wcześniej stworzył tylko kiczowatą i słabo ocenianą "Królewnę Śnieżkę i Łowcę". Być może jednak młody reżyser będzie chciał błysnąć i wybije się na Ghost in the Shell. Oby. Z pewnością nie można natomiast narzekać na obsadę filmu. Scarlett Johansson, Takeshi Kitano, Michael Pitt i Juliette Binoche to aktorzy, którzy mają szansę pociągnąć to dzieło, nawet jeśli wystąpią w nim pewne braki na innych polach.

Film trafi do polskich kin 31 marca.

Źródło: YouTube

Tagi: anime film ghost in the shell gits kino

Nie przegap