SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.02.2017 17:59
The Division. Prace nad filmem zmierzają w dobrym kierunku
1079V

The Division. Prace nad filmem zmierzają w dobrym kierunku

Ubisoft po wielu nieprzychylnych komentarzach dotyczących filmowej odsłony Assassin’s Creed nie rezygnuje z ekranizacji swoich wielkich IP. Prace nad opowieścią The Division trwają i podobno zmierzają w bardzo dobrym kierunku.

The Division to nowa marka Ubisoftu. Gra poradziła sobie wyśmienicie i zaliczyła naprawdę udany start. Wielu graczy doceniło przygotowaną opowieść, a w ostatecznym rozrachunku pozycja zgarnęła oceny na poziomie 80%.

The Division w Encyklopedii PPE.pl

Francuska korporacja wczoraj przedstawiła najnowszy raport finansowy, w którym pojawiło się sporo pozytywnych słów o The Division – gra wciąż cieszy się sporym zainteresowaniem. Z tego powodu Yves Guillemot postanowił wypowiedzieć się o filmowej adaptacji.

Prezes Ubisoftu nie ukrywa, że prace nad ekranizacją zmierzają w dobrym kierunku, ale nie powinniśmy oczekiwać premiery w przeciągu następnych miesięcy. Projekt znajduje się w bardzo wczesnej fazie powstawania – wciąż przygotowywany jest scenariusz.

Guillemot wspomniał, że wiele wytwórni z Hollywood interesuje się opowieścią, ale nie chciał zdradzić więcej szczegółów. Warto tutaj na pewno dodać, że FOX współpracował z Ubisoftem w przypadku Assassin’s Creed.

Jake Gyllenhaal oraz Jessica Chastain zostali już wcześniej obsadzeni w głównych rolach i podobno aktorzy interesują się przygodą, a zarazem współpracują z Ubisoftem.

Materiał: Tom Clancy's The Division E3 2014 Official Cinematic Trailer

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/the-division-movie-is-well-on-the-way-ubisoft-says/1100-6447745/

Tagi: ekranizacja film the division tom clancy's the division Ubisoft