SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.02.2017 08:13
Psychonauts in the Rhombus of Ruin. Tim Schafer dodaje gratisowo Psychonauts do pre-orderów
343V

Psychonauts in the Rhombus of Ruin. Tim Schafer dodaje gratisowo Psychonauts do pre-orderów

Double Fine Productions chwaliło się niedawno postępami w pracach nad Psychonauts 2. Warto jednak pamiętać, że już 21 lutego otrzymamy na PS4 możliwość zagrania w Psychonauts in the Rhombus of Ruin, które stanowi swoiste preludium do sequela.

Posiadacze PlayStation VR już 21 lutego będą mogli zacząć przygodę w uniwersum Psychonauts dzięki Rhombus od Ruin. Scenariusz tej pozycji kontynuuje historię, która została zakończona w 2005 r. Gracze wcielą się ponownie w postać Raza. Historia w Rhombus zaczyna się w finałowych scenkach pierwszego Psychonauts. Raz, Lili, Sasha, Milla i Coach Oleander wyruszają z ratunkiem dla Truman Zannotto w tajemniczej części oceanu, zwanej Rhombus of Ruin, która przypomina Trójkąt Bermudzki. W trakcie misji Raz zostaje zniewolony i musi używać tylko swoich mocy, by odkryć tożsamość porywacza i uwolnić swoich towarzyszy.

Psychonauts in the Rhombus of Ruin w Encyklopedii PPE.pl

Double Fine Productions ogłosiło, że każdy gracz, który złoży zamówienie przedpremierowe na Psychonauts in the Rhombus of Ruin otrzyma klasyczne Psychonauts w wersji na PlayStation 4 za darmo. Możliwość składania zamówień przedpremierowych ruszyła już wczoraj.

Szkoda tylko, że grono odbiorców Psychonauts in the Rhombus of Ruin ogranicza się do posiadaczy PlayStation VR. Chętnych na taką introdukcję w wydarzenia, które poznamy w Psychonauts 2 jest zapewne wielu, ale przeszkodę stanowi tu wymóg hardware'owy - gra nie odpali bez rzeczonych gogli VR.

Poniżej nowy, premierowy trailer Psychonauts in the Rhombus of Ruin.


Tagi: ps vr psychonauts psychonauts 2 psychonauts vr tim schafer