Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.02.2017 00:00
Tomb Raider. Alicia Vikander jako Lara Croft na pierwszych zdjęciach!
4403V

Tomb Raider. Alicia Vikander jako Lara Croft na pierwszych zdjęciach!

Ekranizacja Assassin’s Creed nie przyniosła oczekiwanego poziomu? Spokojnie Alicia Vikander zamierza nie zmarnować swojej okazji i na dłużej ubrać buty Lary Croft. Pierwsze zdjęcia pokazują kierunek, w którym podążył reżyser.

13 dni temu rozpoczęło się przygotowanie nowego filmu z uniwersum Tomb Raider. Reżyser - Roar Uthaug ("Fala") - potwierdził w mediach społecznościowych rozpoczęcie zdjęć do filmu, więc tylko kwestią czasu było pojawienie się pierwszych zdjęć nowej Lary Croft.

Scenarzystka serii Tomb Raider szuka nowych wrażeń. Spore zmiany w Crystal Dynamics

W rolę słynnej archeolog tym razem wcieli się Alicia Vikander - dziewczynę możecie kojarzyć z bardzo dobrej roli Avy z „Ex Machina”, czy też takich filmów jak "Jason Bourne", "Siódmy syn", "Kochanek królowej", "Anna Karenina", "Dziewczyna z portretu".

Alicia urodziła się w 1988 roku i pochodzi ze Szwecji – to właśnie w tym kraju rozpoczęła swoją karierę grając w szwedzkich filmach i serialach telewizyjnych. Ma na swoim koncie między innymi Oscara, Critics’ Choice, Satelitę – wszystkie te nagrody zgarnęła za najlepszą aktorkę drugoplanową w „Dziewczyna z portretu”.

Dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą prezentację nowej Lary i… Zobaczymy dalej. Na dobry początek warto pamiętać, że film trafi do kin 16 marca 2018 roku.

Alicia Vikander jako Lara Croft w kolejnej ekranizacji Tomb Raidera

Tagi: film Lara Croft Tomb Raider