SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 02.02.2017 19:34
FlatOut 4: Total Insanity. Data premiery i zwiastun
1115V

FlatOut 4: Total Insanity. Data premiery i zwiastun

FlatOut 4: Total Insanity na screenach nie wyglądał wyjątkowo zachęcająco, ale pierwszy zwiastun potrafi zachęcić do produkcji. Kylotonn Entertainment przygotowało dynamiczne wyścigi dla fanów niebezpiecznych wozów.

Pierwsze wzmianki o nowej odsłonie serii FlatOut pojawiły się już w lipcu 2015 roku. Po dwóch miesiącach otrzymaliśmy w końcu konkretną zapowiedź, ale od tego czasu deweloperzy w spokoju kreowali produkcję. Dopiero dzisiaj możemy spojrzeć na faktyczny gameplay z ostatecznej wersji.

FlatOut 4: Total Insanity w Encyklopedii PPE.pl

Nad FlatOut 4: Total Insanity czuwa Bigben Games, które zaprezentowało pierwszy zwiastun. Produkcja może i nie zaprezentuje oprawy podobnej do największych hitów AAA, ale możemy mieć nadzieje, że przynajmniej system jazdy zostanie odpowiednio odpicowany.

Materiał pokazuje dynamiczna i efektowną jazdę – jeśli tytuł utrzyma 60 klatek na sekundę, to wielu graczy wybaczy słabszą grafikę. Wkrótce powinniśmy otrzymać konkretne szczegóły na temat trybów rozgrywki, czy też dostępnych samochodów, bo premiera FlatOut 4: Total Insanity odbędzie się już w przyszłym miesiącu. Wydawca aktualnie nie precyzuje terminu, ale szczegóły powinny zostać ujawnione na dniach.

Warto jednak zerknąć na przyszły miesiąc. W marcu zadebiutuje między innymi: Horizon: Zero Dawn, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Tom Clancy’s Ghost Recon: Wildlands, NieR: Automata,Styx: Shards of Darkness, Mass Effect: Andromeda, Dark Souls III: The Ringed City, czy też oczywiście Nintendo Switch. Czy w tym doborowym towarzystwie znajdzie się miejsce dla FlatOut 4: Total Insanity?

Materiał: FlatOut 4: Total Insanity - Reveal Trailer

Tagi: data premiery FlatOut 4: Total Insanity trailer zwiastun