Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 02.02.2017 08:19
Gravity Rush 2. Kat śmiga w nowym stroju
538V

Gravity Rush 2. Kat śmiga w nowym stroju

W związku z przesunięciem premiery Gravity Rush 2 tylko z powodów "wydawniczych" (Sony chciało umiejscowić nowy tytuł w lepszym terminie) otrzymamy niedługo jedno większe darmowe rozszerzenie. Już teraz jednak wydawca zapewnił w Japonii świeży gratisowy kostium dla Kat.

Już w tej chwili gracze z japońskim kontem mogą pobierać mały gratisowy dodatek do Gravity Rush 2. Chodzi o świeży kostium dla Kat, która tym razem zakłada fatałaszki z Phantasy Star Online 2.

Recenzja Gravity Rush 2

Strój wygląda świetnie, ale na razie dostępny jest tylko dla Japończyków. Niestety szansę na wydanie tego gratisowego kostiumu w reszcie regionów są małe, bo Sega zapomniała o przeniesieniu Phantasy Star Online 2 na zachodnie rynki.

Sony Interactive Entertainment dołączyło stosowny zwiastun, prezentujący sympatyczną Kat w nowym wdzianku. Trzeba powiedzieć, że do twarzy jej w tej fryzurze.

Pamiętajcie, że niedługo otrzymamy gratisowo DLC do Gravity Rush 2, które wprowadzi kilka godzin świeżej rozgrywki. W Dodatku "The Ark of Time: Raven's Choice' wcielimy się w czarnowłosą towarzyszkę Kat i poznamy kilka ciekawych wydarzeń z jej historii. Premiera DLC odbędzie się w marcu.

Niestety Gravity Rush 2 może mieć poważny problem ze sprzedażą. Okazało się, że na rynku brytyjskim już w drugim tygodniu gra wypadła z listy 40. najlepiej sprzedających się gier.

 

Tagi: dlc gravity rush gravity rush 2 Japan Studio ps4 Sony Computer Entertainment