Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.02.2017 18:59
Resident Evil 7. Zwiastun podsumowuje produkcję Capcomu
1788V

Resident Evil 7. Zwiastun podsumowuje produkcję Capcomu

Resident Evil 7 odnosi sukcesy, więc mogliśmy się spodziewać, że gra doczeka się własnego bardzo szczerego materiału. Autorzy z Smosh Games postanowili przedstawić szerokiej publiczności najnowszy horror Japończyków i film w zabawny sposób podsumowuje tytuł.

Resident Evil 7 to najnowsza produkcja studia Capcom. Deweloperzy zdecydowali się na spore odświeżenie znanej formuły, ale nowa perspektywa i kilka zmian w mechanice sprawiły, że dziennikarze oraz gracze docenili produkcję. Tytuł może pochwalić się średnią ocen na poziomie 86%.

Recenzja Resident Evil 7. Sprawdźcie, jak oceniliśmy grę

Gra doczekała się Szczerego Zwiastuna, który w świetny sposób podsumowuje wydarzenia – mam jednak małą uwagę… Jeśli jeszcze nie graliście w tytuł, to lepiej nie włączajcie poniższego filmu. Ekipa niby korzysta ze znanych scen, ale odnoszę wrażenie, że przynajmniej w dwóch momentach pokazali odrobinę za dużo.

Na plus na pewno można zaliczyć „obsadę”, ale akurat w tym miejscu Smosh Games od dawna nie zawodzi. Z jednym również mogę się zgodzić – Resident Evil 7 naprawdę straszy, a w przypadku PlayStation VR trzeba przygotować się na kilka mocnych scen. Niby grafika wypada gorzej, ale mimo wszystko wirtualna rzeczywistość idealnie nadaje się do horrorów.

To oczywiście nie koniec przyjemności, ponieważ twórcy zamierzają rozwijać Resident Evil 7 licznymi dodatkami. Już teraz na rynku pojawiła się pierwsza paczka dodatkowej zawartości, która pozwala poznać nowe wydarzenia.

Materiał: Resident Evil 7 Szczery Zwiastun

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil 7 szczery zwiastun trailer zwiastun