Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.01.2017 18:47
Yooka-Laylee w złocie. Twórcy świętują
524V

Yooka-Laylee w złocie. Twórcy świętują

W kwietniu nie zabraknie wielkich premier, ale miłośnicy platformówek w 3D powinni pamiętać o jednej grze. Playtonic Games właśnie potwierdziło zakończenie prac nad Yooka-Laylee.

Playtonic Games to ekipa założona przez byłych twórców z Rare. Deweloperzy postanowili przygotować projekt, który okazał się olbrzymim sukcesem na Kickstarterze. Po zaledwie 40 minutach studio zebrało gotówkę na produkcję.

Yooka-Laylee w Encyklopedii PPE.pl

Yooka-Laylee zadebiutuje na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych dokładnie 11 kwietnia, a dzisiaj otrzymaliśmy bardzo dobrą wiadomość. Twórcy zakończyli wszystkie prace nad pozycją, wkrótce kod trafi do tłoczni, następnie do pudełek, sklepów i w nasze łapki. Możemy mieć pewność, że premiera nie zostanie opóźniona.

Jest to fenomenalna wiadomość dla fanów trójwymiarowych platformówek. Akurat Yooka-Laylee urzeka od pierwszej zapowiedzi i na każdym kolejnym materiale gra wygląda lepiej. Sympatycy gatunku powinni szykować się na długą i przyjemną opowieść – warto tutaj na pewno wspomnieć, że pudełkowym wydaniem zajmie się w Polsce Cenega i edycja na PlayStation 4 i Xboksa One została wyceniona na 154,90 zł.

Zapewne w przeciągu następnych tygodni zobaczymy kolejne fragmenty rozgrywki – w końcu studio musi skłonić do opowieści graczy, którzy nie zainteresowali się Kickstarterem.

Materiał: Yooka Laylee Gameplay Trailer

Tagi: gra w złocie Playtonic Games Team 17 Yooka-Laylee

Nie przegap